Pages

Search:

Oct 30, 2013

Living Patterns

Viimasel ajal tunnen, et olen energiast lausa tulvil, sest olen tutvunud mitmete äärmiselt huvitavate inimestega ja saanud võimaluse osavõtta erinevatest üritustest, mis kõik üritan ka teieni tuua. Juba täna õhtul lähen tutvuma Living Parrernsi elavate mustritega. Täna ei jää see aga viimaseks ürituseks, sest kutse sain ka üritustesarja ''Loovate naiste õhtud'' esimesele koosviibimisele. Ma ei tea absoluutselt, mida oodata, seega õhtu tundub olevat täis üllatusi.


Täna toimub uue moemärgi Living Patternsi avakollektsiooni esitlus, mille stilisti ja lavastaja rollis on teada-tuntud moegurmaan (aka koomik) Ženja Fokin. Äärmiselt isikupäraseid naisterõivaid kaunistavad kunstnik Merilin Andre graafilised mustrid. Merilin Andre endi sõnul ei ole Living Patternsi rõivad pelgalt kehakatted, vaid võrgutavad ja müstilised taiesed, mis naelutavad vaataja pilgu ja tõmbavad enda lummusesse. „Tänu põhjalikult läbimõeldud disainile ja mustrite paigutusele tekitab iga ese emotsiooni. Mustrid hakkavad vaataja pilgu all elama ning rõivaste kandja võib end tunda kellena soovib, lubades fantaasial lennata,“ selgitab kunstnik.

Nende esimene kollektsioon on just mõeldud enesekindlale, julgele ja värvikale naisele, kes armastab seltskonda ja tähelepanu. Kollektsioon koosneb kleitidest, seelikutest, pintsakutest ja bleisritest, millele paigutatud mustrid rõhutavad kehakumerusi ja voolujoonelisust. Living Patterns kasutab kvaliteetset atlasskangast, mis on vooderdatud satiiniga, mis tagab nii vastupidavuse kui kandmismugavuse.

Living Patternsi rõivaid saab tellida stuudiost, mis asub Tallinnas Loomeinkubaatoris (Veerenni 24, III korrus). Lisaks on saadaval telefoni- ning tahvel- ja sülearvutite ümbrised, mida katavad samuti kunstnik Merlin Andre ainulaadsed illustratsioonid. Living Patternsi kodulehega saab tutvuda SIIN ja FB lehega SIIN.