Pages

Search:

Feb 18, 2012

days in Latvia

Sõbranädal sai hoo sisse minnes 14nda õhtul  Nukuteatri "musta kasti", kus toimus üritusesari Aken ning seekordseks esinejaks oli Mari Pokinen! Jaaa, ma olen fänn! Läheb küll päevi, nädalaid mööda, kus ma teda ei kuula, kuid kui see aeg tuleb, siis naudin! Ta hääl, viis ja sõnad on nii liigutavad. Sõbrapäev osutuski esimeseks korraks, kus käisin koos Matisega teda laivis kuulamas. Tuled hämardusid ning laval oligi Mari ja tema kaks kitarri. Olles ära laulnud esimesed sõnad mulle äratuntavast viisist, tundsin kuidas kurk läheb kuivaks nind tõmbus krampi. Nutumaik tuli, lihtsalt nii ilus oli!   
Neljapäeva vara hommikul aga sõidsime Lätti. Mina pold varem Lätis suusatamas ega lauatamas käinud, seega läksimegi Lätit avastama. Tavaliselt alati käidud Soomes, Rootsis või Norras. Sõidsime autoga päris mitmed kohad läbi, millest olime kas teistelt kuulnud, et popid kohad või ise netist lugenud. Minu lemmikuks osutus Žagarkalns, Cesises. Eelmisel päeval käisime selle kõrval asuvas Ozolkalns'is, kuigi see jäi kuidagi igavaks. Žagarkalns'ises oli rohkem laskumisi ning seal oli tegevust nii trikitajatele, harrasajatele kui ka niisama liuglejatele.

13 comments :

 1. Vinn länkning på 1200 bes @ mimmiiiss.blogg.se

  ReplyDelete
 2. lucy on meganunnu, paneb mind iga kord bossele mõtlema...niuks:(

  ReplyDelete
 3. love it <3!! great post..if you want follow me on google friends and i will be happy to follow you back <3!!!enjoy the week-end
  xoxo
  A_C'est moi
  LA MODE OUI C'EST MOI
  FACEBOOK

  ReplyDelete
 4. love it!!

  www.aroundlucia.com
  www.aroundlucia.com

  ReplyDelete
 5. I´m happy here watching your job in this post.
  http://paquetevistasbien.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Wow! That place looks amazing. Looks like a lot of fun.

  ReplyDelete
 7. amazing pics sweety!!!!
  great!

  Kisses!
  http://self-dressed.blogspot.com

  ReplyDelete